baterky

baterky a čelovky na predaj lacné a kvalitné z army shopu nitra

baterky eshop
baterky a čelovky ESHOP

 

 

 

 

Hľadáte kvalitné a za nízke ceny rôzne svietidlá, ako napr., ručné baterky, čelovky, lampáše alebo špeciálne univerzálne a multifunkčné baterky, ktoré môžu byť teleskopické, solárne, nabíjateľné, alebo baterku s laserom, magnetom, či konkrétne baterku s paralyzérom? Máme v našom army shope asi všetky druhy bateriek, stačí ak si vyberiete tú svoju.  Ale prečo by ste ich mali kupovať práve od nás? Okrem toho že v našom eshope máme k dispozícii široký výber z rôznych druhov a modelov bateriek, lampášov a iných svietidiel, máme ich aj v rôznom farebnom, ši outdoor maskáčovom prevedení. A okrem toho vám ešte garantujeme nasledovné :

  • KVALITA ✓
  • DOBRÁ CENA ✓
  • DORUČENIE TOVARU do 24 hod., ✓
  • ZÁRUKA VÝMENY TOVARU, ALEBO VRÁTENIE PEŇAZÍ ✓ 
  • MOŽNÁ AJ TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA ✓
  • Pokiaľ prijmeme Vašu objednávku do 14.00 hod., túto spracujeme a odošleme ešte v tento deň a vy ju prijmete už na druhý deň, čo znamená, že od objednania tovaru až po jeho doručenie môže prejsť len niečo málo hodín.

Pokiaľ neveríte tomu čo tvrdíme, tak nás len jednoducho vyskúšajte a uvidíte že my si svoje obchodné meno nepokazíme!!  Kliknite na tlačítko hore vyššie do ESHOPU a navštívte nás v našom internetovom obchode a vyberte si tú svoju baterku, alebo čelovku trebárs aj hneď Smile-tpvgames.gif

ručné baterky

baterky
baterka

Ak teda máte záujem o kvalitné svietidlá ako baterky, lampáše a čelovky a navyše aj za skvelé ceny, tak Vás určite bude zaujímať naša široká ponuka. V nej nájdete vysokovýkonné svietidlá, ktoré sú skvelým pomocník v domácnosti, ale samozrejme aj pri vonkajšom používaní, na chate, v rodinnom dome na dvore, na chalupe, v pivnici, ale sú vhodné aj do auta, ako nepovinná výbava. Baterky sú aj veľmi dôležitou súčasťou vybavenia, ak sa rozhodnete ísť na túru, kempovať, stanovať, alebo len tak do prírody, alebo na rôzne praktické používanie v domácnosti, ale aj v prírode. Skvelé a praktické sú aj čelovky, vďaka ktorým sú obe ruky voľné a tak nie ste ničím obmedzovaný. Najviac sa používajú v tme a za súmraku a pri práci, kedy potrebujete mať voľné obe ruky a nasmerovať svetlo v smere pozerania sa, teda pri rybolove, ale aj v domácnosti, alebo pri prácach v dielni. Vynález čelovky bol malý technický zázrak a pritom podstata zlúčenia zosúladenia voľných rúk s osvetlením pracovného, manipulačného priestoru bola tak jednoduchá. Dať si baterku na hlavu v časti čela, práve tam kde smeruje čelo a zároveň aj zrak.

multifunkčná baterka ako sebaobranný prostriedok

Ďalším typom svietidiel môžu byť multifunkčné a rôzne iné univerzálne svietidlá, ktoré okrem svojej základnej funkcie svietenia, môžu mať aj iné prídavné a hlavne praktické funkcie. Typickým predstaviteľom takejto multifunkčnosti je aj  baterka s paralyzérom ktorá je vhodná na sebaobranu, ale zároveň si s ňou aj posvietite na cestu. A ak sa nebodaj stanete obeťou prepadnutia, môže Vám zároveň aj pomôcť. Už len samotný zvuk elektrického výboja môže odplašiť agresívne zviera, alebo útočníka od plánovaného útoku na Vás a teda ani nemusí prísť k fyzickému kontaktu. Ak by aj prišlo k fyzickému kontaktu, elektrický výboj paralyzuje útočníka na dostatočný čas na to, aby ste z miesta prepadnutia mohli odísť, alebo privolali pomoc. Je to teda praktický a dobrý pomocník.

naša ďalšia široká ponuka

U nás v našom eshope teda nájdete aj baterky a iné svietidlá ako sú vreckové, solárne, s praktickým ohybným ramenom, teleskopické, alebo s magnetom ktoré sa dosť využívajú v autoservisoch, keď si takéto svietidlo môžeme priložiť kamkoľvek, kde to budete práve potrebovať, nakoľko je takmer všade kov. Taktiež máme v ponuke uhlové baterky „fajky“ čo sú svietidlá so svietením do uhla, teda môžu svietiť povedzme za roh steny a pod., Malé vreckové miniatúrne LED svietidlá v podobe kľúčenky, alebo prívesku na kľúče, ktoré sa Vám môže kedykoľvek hodiť a vy ho máte práve vo vrecku. Sú malé a nezaberajú veľa miesta, ale o to viac môžu byť užitočnejšie, keď pomôžu v tú správnu chvíľu. V poslednej dobe sa do popredia dostávajú nabíjateľné baterky a čelovky s nabíjaním do elektrickej siete, do autozapaľovača, alebo solárne s nabíjaním sa len s denným svetlom. Sú praktické a šetria aj peniaze. Pre army nadšencov ponúkame rôzne vojenské svetlá a lampy. V ponuke máme tiež retro lampy MY DAY používané bývalou armádou čsľa, alebo vtedajšou verejnou bezpečnosťou VB, čo je dnešná polícia, ďalej signalizačnej lampy RAS 67 alebo iné lampáše a samozrejme aj rôzne iné produkty, ktoré si kompletne môžete prezrieť v našom eshope. 

prostriedky sebaobrany

Ak Vám nie je Vaša bezpečnosť ľahostajná potom si zadovážte aj primerané prostriedky, aby ste sa mohli účinne obrániť pred hroziacim útokom. Medzi takéto prostriedky a pomôcky na Vašu osobnú sebaobranu patria rôzne boxery na ruku, slzné spreje a kasery vhodné ako pre ženy tak aj pre mužov, praktické baterky s paralyzérom a výstražnou sirénou, teleskopické obušky, ale asi najlepšia je plynová pištoľ, ktorú si zadovážite len na občiansky preukaz. Práve plynová pištoľ je dostatočne účinná, dá sa zaobstarať za pomerne slušné peniaze, najlacnejšie modely začínajú už na 50 euroch a okrem iného Vám dá aj patričný pocit istoty. V našom eshope nájdete aj takéto sebaobranné pomôcky za výborné ceny.


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.