obuv

obuv : topánky, kanady, gumáky, šľapky, kroksy …

obuv eshop
vstup do Eshopu OBUV

 

 

 

 

Ponuka z nášho online armyshopu ohľadne obuvi je široká a za viac ako dobré ceny. Ponúkame vám na predaj nasledovnú pánsku, dámsku a detskú obuv : taktickú a outdoorovú obuv, športovú obuv, maskáčové tenisky a plátenky, čižmy a gumáky, tiež galoše, topánky, kroksy, šľapky a papuče, pre deti prezúvky do školy, cvičky a sandále a doplnky k obuvi, napr., vložky do topánok, šnúrky, rôzne krémy a hydrofóbne kefy na obuv a mnohé iné kvalitné ale zároveň aj lacné produkty. 

Okrem sortimentu obuv, v našej širokej ponuke nájdete aj rôzne iné zaujímavé a praktické produkty. Ak máte záujem o oblečenie, vyberiete si z pánskych, detských a dámskych modelov, taktiež aj rôzne produkty zamerané na ARMY a OUTDOOR tematiku, rôzne maskáče a outdoorové oblečenie. Kliknite na tlačítko do ESHOPU a navštívite náš internetový obchod s ponúkaným sortimentom. Nakúpte si kvalitnú obuv a maskáče z pohodlia domova a ešte k tomu aj za skvelé ceny. Tak nezabudnite na to najlepší je armyshop nitra so sídlom v Lehote pri Nitre.


kanady vz 60

vojenske kanady vz 60
kanady vzor 60

Vhodnou taktickou obuvou sú určite kanady, ktoré sú veľmi pevné a kvalitné. Je nadčlenková obuv, ktorá je  vyrobená z kože. Táto obuv bola využívaná v ČSĽA armáde a jej názov Kanady vz 60 je odvodený od roku, v ktorom ich začali používať vojaci základnej vojenskej služby. Avšak kanady nepochádzajú z týchto končín, keďže už ich názov naznačuje, že budú mať niečo spoločné s Kanadou. Presne tu ich začali používať kanadskí drevorubači a ich pevnosť, odolnosť a pohodlnosť sa zaslúžila o rozšírenie do celého sveta. Obuv v našom e-shope je vyrobená podľa originálnej obuvi z hovädzej usne. Často sa kanady využívajú ako turistická obuv, obuv na outdoor aktivity, ale aj ako pracovná obuv v domácnosti, či inde napr., v záhrade, na chate, ale dosť často je využívaná aj ako pracovná obuv na stavbách. Okrem toho ju využívajú aj poľovníci, rybári, alebo hráči paintball a airsoft – moderných taktických hier. Obuv je zložená z niekoľkých častí a konkrétne ide o pracky na spevnenie obuvi, vysoké šnurovanie a pevná podrážka.

Veľkej obľúbenosti vďačia hlavne ich vode-odolnosti a schopnosti udržiavať priaznivú teplotu chodidiel. Aby sa tieto vlastnosti zachovali, je potrebné občas obuv ošetriť konzervačným olejom a tak zostane aj mäkká a vláčna. Kanady vz 60 teda odporúčame všetkým, ktorý hľadajú vysokú a kvalitnú obuv, určenú aj do rôznych náročných podmienok.

 


kroksy

kroksy
detské kroksy

Predstavíme Vám teraz obuv, ktorá je veľmi populárna. Pôvodne bola vymyslená pre námorníkov a hlavne do vody, ale časom pre jej praktickosť a univerzálnosť si našla miesto aj v bežnom živote vo svete obuvi. Predstavujeme Vám teda kroksy alebo ak chcete inak aj  kroxy. Tie sa stali v posledných rokoch veľkým hitom pre  všetky vekové kategórie, aj vďaka ich praktickému využitiu a pohodlnému noseniu počas celého dňa. Najprv boli kroksy vymyslené čo sme už spomínali vyššie ako obuv do vody, teda pre jachtárov a námorníkov, alebo aj ako plážová obuv, no stali sa tak známe, že v súčastnosti ide asi o najobľúbenejšiu šľapkovú a plážovú letnú obuv. Ich výhoda spočíva v tom, že sa nešmýkajú, sú ľahké, nezanechávajú šmuhy a pokojne v nich môžete ísť aj do vody a potom ich za pár minúť vysušíte na slnku. Okrem toho sa často využívajú aj ako bežná obuv na von, do práce, na prechádzky, alebo aj ako pohodlná náhrady šľapiek v domácnosti, či v práci v ktorej ste neustále „na nohách“ a taktiež aj ako alternatíva pre ľudí trpiacich častými bolesťami chrbta a iných zranení. Niektorí lekári ich dokonca odporúčajú svojim pacientom trpiacimi bolesťami kĺbov a chodidiel. Veď nakoniec ich nosia aj samotní lekári a sestričky. Kroksy sú vyrobené z antibakteriálneho materiálu. Sú dostatočne prevzdušnené dierami v celej jej hornej časti a tak zabezpečujú dostatočnú cirkuláciu vzduchu a noha sa potom zbytočne „neparí“ ako pri inej „nedýchateľnej“ obuvi. V našom e-shope si samozrejme vyberú svoj model muži, ženy ale aj deti a keďže ich ponúkame za skvelé ceny, bude tento Váš nákup u nás veľmi výhodný. V našom online obchode ich máme totižto už od 4,9 eur.


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.