veľkoobchod

eshop  a veľkoobchod :

vreckové a lovecké nože, ploskačky, tabatierky, zapaľovače,

okrem nožov, loveckých, vreckových, švajčiarskych, vrhacích, dekoračných, kuchynských alebo multifunčných, špeciálnych motýlikov a karambitov nožov máme v ponuke aj iný tovar na ďalší predaj. Ak máte obchod, army shop, alebo inú predajňu s podobným sortimentom, alebo otvárate maloobchodnú predajňu a chceli by ste predávať  aj tovar, ktorý ponúka aj naša spoločnosť, neváhajte a kontaktujte nás na 0911 807 800 alebo kliknite dolu na obrázok veľkoobchod …

velkoobchod
Veľkoobchod VSTUP tu :

 

ponúkame Vám dobre sa predávajúci tovar na ďalší maloobchodný predaj :

Naša spoločnosť Vám ponúka tovar na ďalší predaj za veľmi dobré veľkoobchodné ceny : maskáče, maskáčové oblečenie a maskáčové odevy, detské, dámske a pánske a outdoor oblečenie a outdoor výbavu a doplnky do prírody, nože lovecké a vreckové nože, puškohľady, ďalekohľady a inú army optiku, taktická Outdoor výbava do prírody, maskovacia sieť a kompasy, zapaľovače, buzoly a iný outdoor a survival sortiment a výbavu do prírody, batohy a ruksaky na túry ale aj do mesta, puzdrá a vaky, tašky cestovné, outdoor tašky, rôzne taštičky cez rameno, kapsičky na opasok, ľadvinky a peňaženky dámske aj pánske, poľné tašky, ploskačky a termosky, variče, stany, karimatky, spacáky a mnohé iné … Presvedčte sa sami

Z ďalšieho zaujímavého tovaru môžete u nás nájsť rôzne trendové doplnky k odevom a k oblečeniu ako napr., opasky na nohavice, kukly na zimu, rukavice, šatky dámske ale aj motorkárske, šiltovky a šilty, veľký výber rôznych moderných čiapok, moderné traky na nohavice, zimné čiapky a baranice, šály na zimu či do chladného počasia. Takisto Vám ponúkame kvalitnú a lacnú obuv a rôzne detské, dámske aj pánske topánky, kroksy ako plážová obuv, žabky, šľapky a sandále na leto, papuče do domácnosti, alebo aj kanady do prírody a na taktické hry a pracovnú obuv do práce. Galoše, čižmy, gumáky, gumofilce a koženofilce.

dekorácie a darčeky pre všetkých :

Z darčekov a z darčekových predmetov pre všetkých máme milé, netradičné a originálne darčeky ako napr., malé doplnky ako prívesky na kľúče s venovaním, kľúčenky so značkami áut a motoriek, odznaky vojenské aj poľovnícke, štátne vlajky a zástavy, náramky a paracord náramky a pod. Darčeky pre poľovníkov a rybárov pekné lovecké a vreckové nože a maskáče. Pre zberateľov, alebo milovníkov ruského a CCCP štýlu máme vyhradenú samostatnú kategóriu. A potom ešte zapaľovače s venovaním, dekoračné ploskačky a gravírované tabatierky, ale aj iné pekné a zaujímavé darčeky. U nás si vyberie určite každý.

Dekorácie do bytu a rôzne dekoratívne predmety do spálne, do obývačky, do kuchyne, ako aj rôzne porcelánové a textilné bábiky, postavičky z rozprávok a filmov, dekoračné figúrky, drevené retro modely starých áut, plechové a drevené nostalgické retro tabule a iné dekorácie do interiéru ako aj do exteriéru. Pekné darčeky pre deti, mužov a ženy a iné darčekové predmety. Pre deti hračky, spoločenské hry, hlavolamy, skladačky a stavebnice, puzzle a iné zaujímavé detské hry. Máme široký výber a dobré ceny !!!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.